Domácnosti

Až 6,2m3 vody denně

Domácnosti, restaurace, kavárny

Komerční využití

Až 19,2m3 vody denně

Hotely a pensiony, obytné a kancelářské budovy

Průmysl

Až 18,1m3 vody denně

Velmi čistá voda pro průmyslové účely

5 tipů - Jak odstranit tvrdou vodu

29. ledna 2019

 celá zpráva

Retenční vodárny

16. srpna 2018

Fotografie k novince Retenční vodárny Domácí vodárny pro období sucha celá zpráva

 

Výdejník vody pro horké letní dny Coway CPC 08 FUV

Rádi bychom Vám představili výdejník Coway CPC 08 FUV. Jedná se o produkt jednoho z největších světových výrobců malých domácích i kancelářských filtračních systémů. Systémy této značky dodáváme například do takových společností jako je H.J. Heinz CR/SR nebo Brita Gmbh.

Výdejník je určen pro kanceláře i domácnosti. Nabízí doúpravu vody s možností volby vody chlazené, při pokojové teplotě a vody perlivé.

Coway_CPC-08_FU 

Designově i zpracováním se řadí k tomu nejlepšímu, co dnešní trh nabízí. Vnější provedení je z leštěného nerezu, ovládání je pomocí senzorů reagujících na dotyk. Na změnu volby výdeje vody přístroj reaguje akusticky i změnou barvy LED osvětlení přístroje. Samotná filtrační jednotka se skládá z ultrafiltrace, která zajistí křišťálově čistou vodu zbavenou organických nečistot, snižuje obsah těžkých kovů, odstraní chlór a jeho sloučeniny a tím upraví chuť a vůni vody. Obsah minerálů, které ve vodě mají zůstat, zůstává beze změn. Voda je na výstupu ošetřena bezchemickou UV desinfekcí, která zajistí mikrobiologickou nezávadnost vody.

Výdejník je přímo napojen na zdroj vody a je vybaven tvz. ‚direct chill‘ systémem. Výhodou tohoto řešení je, že nedochází k druhotné kontaminaci vody jejím skladováním jako v jiných systémech. Voda je filtrována a poté je průtočným systémem chlazena a odváděna přímo na výstup výdejníku. Znamená to, že Vaše sklenice je vždy naplněna čerstvou vodou.

Výroba perlivé vody na rozdíl od řady konkurenčních systémů probíhá v karbonátoru. Mikropočítač uvnitř si hlídá přívod vody i dávkování CO2. V praxi to znamená zlomek spotřeby oxidu uhličitého v porovnání se systémy, které nemají řízení dávkování a využívají pouze přímého vstřiku do vody, kdy většina CO2 bez užitku uteče. V případě větších CO2 bomb (5-10kg) tak získáte za několik set korun perlivou vodu na dlouhou řadu měsíců, a to i při náročnějším kancelářském provozu. Mikropočítač uvnitř také hlídá kvalitu vody a sám doporučí termín výměny vložek.

Pro tento výdejník nabízíme jak prodej, tak pro firmy i možnost pronájmu. Samozřejmostí je nabídka externích bomb s CO2 včetně redukčních ventilů.

V případě Vašeho zájmu o koupi můžete přímo objednávat na:

http://www.uprava-pitne-vody.cz/e-shop/kancelarske-dispenzery

nebo nás kontaktujte:

E-mail: uprava@stillea.com
Tel: +420 222 741 605

Pokud máte zájem o pronájem přístroje, kontaktujte nás:

E-mail: uprava@stillea.com
Tel: +420 222 741 605