Domácnosti

Až 6,2m3 vody denně

Domácnosti, restaurace, kavárny

Komerční využití

Až 19,2m3 vody denně

Hotely a pensiony, obytné a kancelářské budovy

Průmysl

Až 18,1m3 vody denně

Velmi čistá voda pro průmyslové účely

Dodávka a montáž tepelných čerpadel

04. října 2023

Fotografie k novince Dodávka a montáž tepelných čerpadel Akce na tepelná čerpadla celá zpráva

5 tipů - Jak odstranit tvrdou vodu

29. ledna 2019

 celá zpráva

 

O nás

Připravujeme pro vás vodu v nejlepší možné kvalitě přičemž respektujeme místní podmínky a využíváme moderních technologií.

Fotolia_1066699_XS
Stillea je inovativní a technologická společnost, která nabízí řešení v oblasti úpravy vody. Naším cílem je dodávat spolehlivá řešení s důrazem na jednoduchou údržbu a dlouhodobou životnost. Do našeho vývojového týmu se řadí profesionálové z mnoha oblastí. Jednak jsou to odborníci z oboru úpravy vody, dále potom strojní inženýři a zkušení elektrotechnici se zaměřením na silnoproudou a slaboproudou elektrotechniku a elektroniku a také softwaroví inženýři, kteří zajišťují vývoj v oblasti řídících automatů. Dohromady tvoříme tým, který svými znalostmi a zkušenostmi komplexně pokrývá obor úpravy vod.

Za řešeními, která Vám nabízíme, si plně stojíme. Jsou vyvinuty našimi odborníky . Necháváme se inspirovat nejnovějšími světovými poznatky a trendy, Fotolia_688089_XSkteré dále kombinujeme s našimi vlastními zkušenostmi v oblasti úpravy vody. Všechny naše produkty jsou testovány nezávislými institucemi tak, aby byla zajištěna vysoká kvalita a špičkové technické parametry.
 
Výrobky určené pro úpravu pitné vody beze zbytku vyhovují jak normám Evropské unie, tak normám Světové zdravotnické organizace. Na lokálních trzích navíc standardně nabízíme pouze ta řešení, která vyhovují regionálním legislativním úpravám.

Firemní hodnoty na nichž stavíme:

Spolehlivost – Můžete se spolehnout na naše řešení. Můžete se spolehnout na nás.

Nabízíme prvotřídní a odzkoušená řešení v oblasti úpravy vody. Vždy jednáme na vysoké profesionální úrovni a držíme dané slovo.

Bezpečí – Vnímáme jako synonymum pro čistou a zdravou vodu

Naše produkty před uvedením na trh vždy procházejí náročnými testy, aby byla zajištěna vysoká kvalita a špičkové technické parametry. Jsou navíc testovány nezávislými institucemi a laboratořemi.

Zlepšování a inovace – I ten nejlepší produkt lze dále vylepšovat

Všechny naše výrobky jsou neustále systematicky vylepšovány a zdokonalovány, tak aby vám dlouho a hlavně dobře sloužily.

Společenská odpovědnost – Hodnoty vidíme i v sociální a environmentální oblasti

Mezi naše základní hodnoty řadíme nejen čestnost a etiku v ekonomické oblasti, ale také v oblasti sociální a environmentální.

Důvěra – Je těžké si jí získat a snadné ji ztratit.

Při našem podnikání sázíme na dlouhodobé vztahy a vážíme si našich zákazníků, protože oni jsou tím nejcitlivějším indikátorem důvěry.